Pizza cu blat pufos
Postat de pusikmea in Pizza 27 Dec 2011 | 28299 vizualizari
Nu stiu voi, dar eu azi, am avut o pofta nebuna de pizza, asa ca la cina am servit o felie de pizza cu un pahar de cola rece :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 27.12.2011, 22:22
Hopa
ce ma fac io acuma?
ca mi-e pofta
da' raaaaaaau
ma duc sa beau un pahar de apa
la 27.12.2011, 22:25
Uoooffff si cum curge cascavalul ala
la 27.12.2011, 22:25
dia, draga mea, te servesc cu mare drag, din pacate doar virtual......
la 27.12.2011, 22:27
pai de ce crezi tu ca's io necajita
asta-i ca si maritisul....doar virtual
la 27.12.2011, 22:28
maritisul poate devenii si realitate...ti-o spun din experienta
la 27.12.2011, 22:34
cu asta glumesc si eu
cred si eu ca te-ai maritat daca gatesti asa bine
la 27.12.2011, 22:42
ma refer la "virtual"...asa l-am cunoscut pe doru si apoi l-am dat gata cu mancarea
) si nici c-a mai scapat de mine sau eu de el 
la 27.12.2011, 22:47
la mine gatitul n-a fost un atu
fostul meu sot mereu reclama ca gatesc prea mult si prea bine
si inca nu aveam experienta "bucatarasului"
la 28.12.2011, 05:56
Danaaa , nici tu nu erai la prieteni
Te-am adaugat
Dai pizza?
)
la 28.12.2011, 08:14
dia, sper sa nu devina si al meu fost...ca si mie imi reclama acelasi lucru acum
)))))))))))))))))
la 28.12.2011, 08:15
dau ina, daca m-ai adaugat si laprieteni, mai pot sa zic nu?!
la 28.12.2011, 08:20
Ma', daca vrei...poti
la 28.12.2011, 08:34
nu pot ma', nu ma lasa inimia sa te refuz :*
la 28.12.2011, 09:12
auciiii
COMENTEAZA