Pizza cu carnat si telemea DelacoPostat de babi5 in Pizza Poate va mira denumirea preparatului ,dar facind-o intr-o tava de 45/35 cm m-am gindit ca denumirea i se potriveste ca o manusa .. Nu m-am inspirat de undeva anume pur si simplu am facut cu ce am avut la indemina si a iesit produs finit bun ,bun.. Inapoi la reteta |
Multumesc MotanLaOale nu mai este nici macar o imbucatura ,"lacustele' au devorato
Bunica nu mai este s-a mincat cu viteza lumini
multumesc Panacris
multumesc Valclaudia
Multumesc Merisor s-a si mincat cu viteza lumini
copii sunt cu pizza
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|