Pizza cu hering și sos de roșii
Postat de panacris in Pizza 18 Sep 2013 | 4821 vizualizari
Din seria pizza cu pește;) Ce o savurez singurică;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 18.09.2013, 20:45
Tot cu peste! Bun!
la 18.09.2013, 20:46
Mmmmm...delicioasa. Dar de ce sa o savurezi singura ?! Eu iti dau o felie din pizza cu pui si tu imi dai cu hering
la 18.09.2013, 20:49
Laura, păi Zmeii nu sunt prieteni cu peștii
la 18.09.2013, 20:51
Si ai gasit solutia pentru o pizza doar pentru tine
la 18.09.2013, 20:51
tare buna!
la 18.09.2013, 20:54
Normal, Laura, m[car odată să ma satur și eu de pizza
la 18.09.2013, 20:54
*măcar
la 18.09.2013, 20:59
Foarte buna!
la 18.09.2013, 21:01
Ce pofta am!!!
la 18.09.2013, 21:03
Bună şi cu ton, foarte bună!
la 18.09.2013, 21:03
Arata delicios Cristina scumpa mea
la 18.09.2013, 21:04
Sa ai pofta,eu nu savurez de nici un fel,dar prestez la greu...
COMENTEAZA