Pizza cu sunca, ardei si ciuperciPostat de adriana_bobu in Pizza Pentru masa de seara (cam tarzie cei drept) am facut o pizza .....care a iesit foarte buna...sper sa va placa... Inapoi la reteta |










parca erai la cura ?

i-a mai lasa si la alti,reao,tu fati in tuci




super buna 5 f




am corectat



Daca ar fi fost Ela in locul Nadinei, ce s-ar mai fi jucat Mircea putin cu ea.











|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|