Pizza haiduceascăPostat de madi_marin in Pizza Am numit-o aşa pentru că am pus muşchi haiducesc, un mezel de casă, uscăţel,învelit cu un strat de condimente şi piper…..o bunătate. Plus nişte măsline verzi umplute cu usturoi… E foarte bună. Inapoi la reteta |
primesc o felie?
arata super
O felie e a ta...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|