Pizza pofticiosilorPostat de Anamaria7 in Pizza De ce am numit-o pizza pofticiosilor? Pentru ca e cea pe care o faci ca sa satisfaci pe toata lumea, are si ciuperci si carne si branza. are di tatiiii ;)) Mi-am cumparat Adevarul cu Retete de Pizza si Focaccia si o adooor! E pliiiiina de retete faine :D De acolo am luat reteta pentru aluat. Inapoi la reteta |
o portie trimite-o incoa'!!
Si eu sunt printre pofticiosi
Adina, si mie mi se pare la fel... eu o mananc dimineata pe 30 februarie
))) glumesc, dar totusi, mananc foarte rar. am citit totusi ca e foarte sanatoasa (doar in anumite variante, evident), e un aliment complet. Cartea e veeeche, e de peste 2 luni, cu Adevarul.
tare bunaa
superba fata frumoasa
nu te supi daca mie mi-o faci Margherita
si eu o prefer fara carrrrne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|