Pizza salami
Postat de timea in Pizza 1 Dec 2012 | 6048 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 01.12.2012, 19:48
yummy, ce pofta mi-e de pizza
la 01.12.2012, 19:49
i-ai pus si cascaval?
la 01.12.2012, 19:50
Hai mă Timi, tu vrei să-mi dai lovitura de graţie după ce am mai fost rănit pe aici la câteva reţete
Nu pot spune decât
la 01.12.2012, 19:51
Dana
se face rapid
la 01.12.2012, 19:51
Buni, da , i-am pus cascaval ca doar nu am mancat-o eu
la 01.12.2012, 19:51
buna buna
la 01.12.2012, 19:52
Padre fara nici o intentie
la 01.12.2012, 19:52
Motan
la 01.12.2012, 19:53
Rapida si gustoasa!
la 01.12.2012, 19:57
Cristina
la 01.12.2012, 19:59
De cand n-am mai facut o pizza..
la 01.12.2012, 20:01
chiar spunea fi-mea ca ar manca...si parca mi-e si mie pofta acum...
la 01.12.2012, 20:02
de cand tot zic ca fac si eu ca imi este pofta mare.
la 01.12.2012, 20:03
Simo, Madi, Medi ..pai faceti
)
,
nici eu nu am mai facut de cateva luni bune
COMENTEAZA