Pizzaiola alla callabresse
Postat de gurita_ta2005 in Vita 13 Iun 2013 | 4375 vizualizari
Este o reteta luata de pe tv paprika de la bucatarul Antonio parca:))) e foarte buna
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 13.06.2013, 14:36
la 13.06.2013, 14:39
Fata asta iar vorbeste limbi straine,dar parca le zice bine...
la 13.06.2013, 14:46
buuuuunnnnn
la 13.06.2013, 14:51
Ce denumire sofisticata , cred ca si gustul este pe masura
la 13.06.2013, 14:56
Cleme
Imi place cum arata!

la 13.06.2013, 15:44
la 13.06.2013, 16:30
imi place tot ce ai pus acolo si imi place si cum arata
la 13.06.2013, 17:03
vladimir
la 13.06.2013, 17:03
cleme
)asta e denumirea,in romana nu stiu
la 13.06.2013, 17:03
TAB1TA
COMENTEAZA