Pizza"monica"Postat de Monica1997 in Pizza
Inapoi la reteta
|
, unt si ulei de masline.
si tu ma lasi asa nestiutoare
si-n plus nu pot crede ca este ceva ce nu-ti iese tie
))
)))
cu tiramisu pot sa-ti explic,da' nici ala nu-mi iese cum as vrea
,cu salamu' de biscuiti a zis Cristi s-o intrebi pe Miha
iar cu clatitele cam umbli cu minciunica
am vazut io clatite facute de tine de ma scurgeam de pofta
cred ca gresesc pe undeva
)))))))))))))))))))))0
. nu stiu daca pune cantitati anume sau..simplu.."di tati"
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|