Placinta amorezata cu dulceata si merePostat de pusikmea in Dulciuri cand m-am apucat de ea, nu stiam ce o sa iasa....rezultatul, foarte buna :D Inapoi la reteta |









vreau si eu Dana,am lasat si furculitele



foarte frumos
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|