Placinta coapta pe lespede

Postat de mimmi in Aperitive / Garnituri
29 Ian 2013 | 6342 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 29.01.2013, 19:31
buna buna
la 29.01.2013, 19:32
la 29.01.2013, 19:42
o placinta as servi si eu acum
la 29.01.2013, 19:47
la 29.01.2013, 19:52
Cine are cuptor isi permite
la 29.01.2013, 20:00
Foarte bune
la 29.01.2013, 20:28
bune
la 29.01.2013, 20:33
ce faine,cred ca's foarte gustoase
la 29.01.2013, 20:42
Wow, ce buna trebuie sa fie!
la 29.01.2013, 20:52
imi plac
la 29.01.2013, 21:04
buna
la 29.01.2013, 23:02
vreau si eu
la 30.01.2013, 06:36
Super! Dar am o mica nelamurire. Lespedea pe ce o pui? Pe varta in curte? In cuptor? Pe aragaz?
la 30.01.2013, 08:51
ce bunatate!
La multi ani!
la 30.01.2013, 14:41
Multumesc !
Dana,pe aragaz am facut.
Multumesc frumos,Ina !

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or