Placinta coapta pe lespede
Postat de mimmi in Aperitive / Garnituri 29 Ian 2013 | 6342 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 29.01.2013, 19:31
buna buna
la 29.01.2013, 19:42
o placinta as servi si eu acum
la 29.01.2013, 19:52
Cine are cuptor isi permite
la 29.01.2013, 20:00
Foarte bune
la 29.01.2013, 20:28
bune
la 29.01.2013, 20:33
ce faine,cred ca's foarte gustoase 
la 29.01.2013, 20:42
Wow, ce buna trebuie sa fie!
la 29.01.2013, 20:52
imi plac
la 29.01.2013, 21:04
buna
la 29.01.2013, 23:02
vreau si eu
la 30.01.2013, 06:36
Super! Dar am o mica nelamurire. Lespedea pe ce o pui? Pe varta in curte? In cuptor? Pe aragaz?
la 30.01.2013, 08:51
ce bunatate!
La multi ani!
la 30.01.2013, 14:41
Multumesc !
Dana,pe aragaz am facut.
Multumesc frumos,Ina !
COMENTEAZA