Placinta cu branza dulce
Postat de adriana_bobu in Dulciuri 30 Ian 2011 | 9513 vizualizari
Simplu si bun.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 30.01.2011, 23:40
ce pofta de placinta mi-ai facut. Trebuie sa fac si eu dar ma servesc de la tine pana fac
la 31.01.2011, 00:25
am papat de toate de la tine
la 31.01.2011, 05:57
Nu am stiut ca poti sa faci un sirop si
sa-l torni pe placinta. Multumesc pentru idee.
la 31.01.2011, 07:30
super delicios
la 31.01.2011, 07:37
bune excelente
la 31.01.2011, 08:01
gazda mea stropea placinta cu sirop si era tare buna!
la 31.01.2011, 08:44
Suuuper!
la 31.01.2011, 08:57
mmm! tare buna cred ca a fost!
la 31.01.2011, 09:12
mihaela, ela
la 31.01.2011, 09:13
nadina..ma bucur ca ai papat tot..
la 31.01.2011, 09:15
carmen, aziz, elena, ina, mena, julie serviti ....
la 31.01.2011, 09:39
Am facut si eu sambata..dar cu foi de prajitura..f buna
la 31.01.2011, 10:16
Gospodino , de toate faci tu
COMENTEAZA