Placinta cu branza dulce
Postat de ela in Dulciuri 3 Mar 2013 | 6054 vizualizari
aveam in plan placinta asta de mult timp,dar nu am reusit sa o fac din diverse motive,dar pana la urma.....:)))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 03.03.2013, 16:59
Asa ceva am si eu in plan!
Delicioasa!
la 03.03.2013, 17:06
arata tare delicios
la 03.03.2013, 17:25
Si eu am facut azi placinta cu branza, dar pentru altii
la 03.03.2013, 17:26
de ce pentru altii Meri?
la 03.03.2013, 17:26
Delicioasă!
la 03.03.2013, 17:32
Pai mi-a adus vecina niste branza si foi de placinta si m-a rugat sa-i fac si ei ca ea nu prea se pricepe...etc. Si i-am facut cu branza si budinca de vanilie ca era prea putina branza
la 03.03.2013, 17:36
ti-a ramas gandul la prajitura cu branza!!! super ti-a iesit!
la 03.03.2013, 17:51
foarte, foarte buna!
la 03.03.2013, 17:51
Delicioasa!
la 03.03.2013, 17:52
Eluco,vreau si eu placinta de-asta
la 03.03.2013, 18:08
Deliciu este placinta asta.Vreau si eu
la 03.03.2013, 18:12
vai ce minune avem aici, mai o feliuta si pentru mine?
la 03.03.2013, 18:19
Daca le dai lor sa-mi dai si mie, daa?
COMENTEAZA