la 09.06.2010, 15:00 macar bucataras sper ca ia o caruta de bani pt reclama asta cu papagalul,trebuie sa-i cerem daune morale,ca ne-a pus nervii in pioneze cu papagalul asta
la 09.06.2010, 15:06 Da Gabitzule a fost numa buna de luat la pachet,@
Ela pai daca ne despagubeste pe toate se lipseste de site si ne lasa papagalul pe cap
la 10.06.2010, 06:56 Buna pentru o cina pe cinste !
la 10.06.2010, 07:29 Multumesc Bunica
la 10.06.2010, 19:57 si eu o bucatica
la 10.06.2010, 20:47 Rocsi chiar ma intrebam pe unde esti!