Plăcintă cu dovleac
Postat de ionix in Prajituri 1 Noi 2010 | 10749 vizualizari
reteta MAMEI :p recunosc ca am mancat o felie fierbinteeeeeee :D dar am o scuza, n-am mai mancat nimic in ziua aia :D a fost delicioooooooaaaaaasa....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 01.11.2010, 15:06
sunt prima
ce bine
ma servesc
yumi,yumi, ce buna eeeeee
multumesc
la 01.11.2010, 15:16
@Lia... ma bucur ca-ti place 
mersic si pt furci
la 01.11.2010, 15:18
si eu

mai ai ?daca ai ppat doar o felie
sati bine cu dieta ionix?

vreau ,vreau,vreauuuuuuuuuuuuu auzi ca vreau



si las



la 01.11.2010, 15:20
Nadina, ieri am facut-o dar nu mai este
placintele de genul asta dispar repede din tava, cel putin la mine-n familie
hehe dar iti fac niste dovleac copt, vrei?
cu dieta?? super... incet dar sigur... evit sa ma cantaresc prea des pentru a nu ma descuraja
eu ma tin de dieta cat pot
desi, m-am cam infometat uneori pt c-am avut prea mult de munca... ata ete
sarut-mana pt ca-ti pasa 

la 01.11.2010, 15:44
da vreau si copt,trimiti si la mine una bucata



la 01.11.2010, 15:44
felicitari ionix ,ai ambitie 

bravo fata



la 01.11.2010, 15:55
eu nu pap dovleac, dar placinta ta arata foarte bine. 5 furcu 
la 01.11.2010, 16:08
tre sa fie buna cu dovleac nu am mincat niciodata........dar la cit de bine arataaaaa
la 01.11.2010, 16:17
@Nadina... multumesc frumos
@Postavaru... nici eu nu mancam pana acum 2 ani
vin' la mine si te fac eu sa-ti placa 

@Miha... nu-ti fu' dor de mine? 


@Aziz... tre' s-o incerci... daca-ti place scortisoara poti s-o faci si mai interesanta
la 01.11.2010, 16:25
mai, n-am mancat niciodata, dar dak zici tu ca-i delicioasa te cred pe cuvant!




la 01.11.2010, 16:34
ce bunatate...


la 01.11.2010, 16:36
@Corina... beeey, ia fugi si ia-ti un dovleac
fa-ti si apoi vino cu impresii 

@Diana... in sfarsit cineva care e de acord cu mine
asa salivez si yo, inca 
la 01.11.2010, 18:29
ce bine arata! 
la 01.11.2010, 18:46
@Maria Claudia... multumesc frumos
COMENTEAZA