Placinta cu iaurt si fructe de padure
Postat de RuxyRux in Prajituri 10 Aug 2012 | 8893 vizualizari
Vara imi place sa prepar deserturile cu fructe, mi se par mult mai lejere si mult mai delicioase...aceasta placinta minunata s-a nascut din dragostea mea pentru zmeura, afine si mure...ador aceste minunatii ale naturii...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (56)
la 11.08.2012, 16:49
la cum arata cred si eu ca e o bunatate!
la 11.08.2012, 18:39
bun ce sa......... m-ai lasat fara grai
la 12.08.2012, 09:44
ce bine arata!
felicitari!
la 12.08.2012, 21:38
Multumesc tuturor pentru aprecieri
la 13.08.2012, 09:45
suuper, Ruxii
!
la 13.08.2012, 10:53
Multumesc frumoaso!
la 13.08.2012, 13:39
ce culori frumoase de la fructe!
la 13.08.2012, 16:42
Ce bunatateeee!
la 13.08.2012, 17:56
Buna buna
la 13.08.2012, 19:41
superba si perfecta
la 13.08.2012, 22:10
deliciosenie a la Ruxy...
la 13.08.2012, 22:50
Madi...te pup cu drag si-ti multumesc esti o dragalasa
la 13.08.2012, 22:50
Miti...imi era dor de tine
la 13.08.2012, 22:51
Motanel...multumesc
COMENTEAZA