Placinta cu mere - Philips Multicooker

Postat de Dya in Dulciuri
2 Noi 2013 | 5812 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 02.11.2013, 22:47
la 02.11.2013, 22:49
Multumesc
la 02.11.2013, 22:51
O bunaciune de placinta
la 02.11.2013, 22:52
Da este o deliciosenie! Insa s-a cam rumenit la baza, un pic mai mult,,, asat e un minus
la 02.11.2013, 23:14
eu zic ca 180 grade e mult, eu nici la cuptorul de la aragaz nu setez atat ci doar 150-160 grade
la 02.11.2013, 23:27
la 02.11.2013, 23:35
mai...rau nu arata, deloc!
la 03.11.2013, 07:56
stiu ca vei depasi cu mult cele 10 retete impuse pentru concurs. Sa ai spor!
la 03.11.2013, 08:11
Buna de tot !!!
la 03.11.2013, 08:55
ma, da' destept mai e cucul asta + experienta si talentul tau
la 03.11.2013, 09:07
Sa nu exageram cu laudele Probabil ca 180 e cam mult, dar invatam Cat despre aspect m-am straduit sa o asez cumva sa nu se vada partea mai rumena Ca de altfel a fost tare tare gustoasa!
la 03.11.2013, 10:02
Cred ca e delicioasa!
la 03.11.2013, 11:17
Foarte gustoasa placinta
la 03.11.2013, 11:54
aaauuu, ce buna tre sa fie chiar ma bate si pe mine un gand
la 03.11.2013, 14:24

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or