Placinta cu mere - Philips Multicooker
Postat de Dya in Dulciuri 2 Noi 2013 | 5812 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 02.11.2013, 22:49
Multumesc
la 02.11.2013, 22:51
O bunaciune de placinta
la 02.11.2013, 22:52
Da
este o deliciosenie! Insa s-a cam rumenit la baza, un pic mai mult,,, asat e un minus
la 02.11.2013, 23:14
eu zic ca 180 grade e mult, eu nici la cuptorul de la aragaz nu setez atat ci doar 150-160 grade
la 02.11.2013, 23:35
mai...rau nu arata, deloc!
la 03.11.2013, 07:56
stiu ca vei depasi cu mult cele 10 retete impuse pentru concurs. Sa ai spor!
la 03.11.2013, 08:11
Buna de tot !!!
la 03.11.2013, 08:55
ma, da' destept mai e cucul asta
+ experienta si talentul tau
la 03.11.2013, 09:07
Sa nu exageram cu laudele
Probabil ca 180 e cam mult, dar invatam
Cat despre aspect m-am straduit sa o asez cumva sa nu se vada partea mai rumena
Ca de altfel a fost tare tare gustoasa!
la 03.11.2013, 10:02
Cred ca e delicioasa!
la 03.11.2013, 11:17
Foarte gustoasa placinta
la 03.11.2013, 11:54
aaauuu, ce buna tre sa fie 
chiar ma bate si pe mine un gand
COMENTEAZA