Placinta cu mere, stafide si nuci
Postat de panacris in Mancaruri de post 25 Noi 2012 | 7741 vizualizari
O placinta savuroasa de toamna. Numai buna in zilele de post! ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 25.11.2012, 14:52
ce bunatate
la 25.11.2012, 15:08
Buun!
la 25.11.2012, 15:27
perfecta pentru dupa-amiaza de duminica
la 25.11.2012, 15:32
la 25.11.2012, 15:41
Chiar asa Alexa-elena
la 25.11.2012, 15:43
Laura, Daniela, Vladimir, Geanina, Dindrgaosteptrgatit
la 25.11.2012, 15:47
delicioasa praji!

la 25.11.2012, 15:56
nu cred sa nu-i placa cuiva placinta asta!
pentru mine reprezinta toamna !
la 25.11.2012, 16:08
Bucatarasi


la 25.11.2012, 16:25
Ce gustosa trebuie sa fie!!! Iarasi mi-am adus aminte ca tot am zis sa incerc si eu o placinta cu mere, si tot ma apuc de altceva! O sa incerc reteta ta, la favorite!
la 25.11.2012, 16:34
buna rau
COMENTEAZA