Placinta cu spanac
Postat de postavaru in Aperitive / Garnituri 2 Oct 2012 | 7305 vizualizari
Aceasta placinta este pentru cei care nu prea iubesc spanacul. Va asigur ca in aceasta combinatie veti incanta si pe cei mai mofturosi ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 02.10.2012, 19:09
wowwwwwww
la 02.10.2012, 19:20
Multumesc mult Meri
la 02.10.2012, 19:22
Ce faci Diuta?
la 02.10.2012, 19:37
faina tu!
la 02.10.2012, 19:45
cineee... eu?
la 02.10.2012, 19:46
Adica ne cam pacalesti cum ar veni
)))
Inimioarele alea's pentru mine?
la 02.10.2012, 19:51
la 02.10.2012, 19:52
La toata lumea place ba placinta, ba stergarul, ba inimioare... Mie-mi place rasnita, na!
la 02.10.2012, 20:06
Miha si mie-mi place cand e asa ...rasturnata
risc s0o "scufund" cu altceva 
Amu' putem vorbi prostii,ca padre nu-i
la 02.10.2012, 20:14
cum rasturnata Die? Ia incearca si cu sculata si-o sa vezi...
la 02.10.2012, 20:16
api de unde sculata Miha,ca tot rasturnate vad?
la 02.10.2012, 20:41
delicioase
la 02.10.2012, 20:59
superbuna! si imi place si decorul si vasul
la 02.10.2012, 21:12
ce bunaciune
la 02.10.2012, 21:14
Bey, daca era sculata nu intra in poza
)
COMENTEAZA