ЗАПЕКАНКА -PLACINTA RUSEASCA CU BRANZA

Postat de Creatsa in Dulciuri
26 Aug 2014 | 6547 vizualizari

Din seria ,,Ce face Gaby,face si maimuta" :))) E buna rau(da` putina),mai ales cu putina dulceata de caise si smantana !

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 26.08.2014, 18:46
la 26.08.2014, 18:55
la 26.08.2014, 18:56
Simona )))
la 26.08.2014, 19:06
Cica "ce face Gaby, face si maimuta" ))))
la 26.08.2014, 19:07
No, ca si eu sunt maimuta, ca am facut azi chiftelele in aluat ))) tot dupa reteta de la Gaby
la 26.08.2014, 19:15
mmm, stiti..eu...nu stiu dar sunt cam...cam magulita ))))
la 26.08.2014, 19:17
Eu am citit ca esti mamaliga tu Gaby)
la 26.08.2014, 19:18
Simona nu ti-a trcut conjunctivita?
la 26.08.2014, 19:27
Pe bune,in ultimul timp numai retete de la Gaby am facut
la 26.08.2014, 19:28
Meri, nu mai sunt contagioasa si s-a mai retras...cu vederea stau mai prost)
la 26.08.2014, 19:29
numa' bunatati la tine aici, ca de obicei!
la 26.08.2014, 19:35
))
la 26.08.2014, 19:47
Si tu mai? E clar, iar va fi virus
la 26.08.2014, 21:00
buna
la 26.08.2014, 22:02
Delicioasă și aici!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or