Placinta ruseasca cu branza si caramelPostat de Constelatialeu in Dulciuri Din categoria '' ce face maimuta'',pai cam asa ceva m-am scarpinat si eu dupa ce Gaby a aruncat cu praf de scarpinat pe noi si acum sigur rade pe infundate......Eu ca sa fiu mai cu mot,ca asa vreau eu,i-am tras un caramel placintei..... Inapoi la reteta |
) Faina a iesit, ca buna stiu ca este!
Se mărește grupul
Toate faceti bunatati
))
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|