Placintele cu branza de oaie, salata si mararPostat de aliliana in Piine O bunatate..practice, nu mai vorbesc. Am optat pentru varianta de placinte coapte, dar am probat si patru bucati placinta si in tigaie. Astea din tigaie sunt ,,nebune" rau:)), dar si cele coapte sunt asa de ,,nebune" ca nu te mai poti opri din a le manca. Inapoi la reteta |
)) stiu!
Cleme, bata-te..
Simo, Motanel, multumesc
Laura, ce stii?
, Crina
Mirela, Meri
multumesc
Simona, Rocsi, multumesc
si eu la fel am zis! am sa fac si eu cu branza si cu chimen!
Irina....sunt bune, bune de ,, nebune"
toata ziua numai d-astea am mancat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|