Popsicles - Inghetata cu cacao, vanilie si capsuniPostat de gaby_d in Dulciuri Si pentru ca popsicles au avut succes la puii mei, m-am gandit sa le fac toata vara :)), dupa diferite retete, forme, arome si culori. Inapoi la reteta |
atunci cand faci da si tu un telefos sa vin repede cu avionul
neatza si multumesc, tuturor
))),ce dulce
)))).Am pronuntat si eu
))).il pap tot
))).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|