Popsicles - Inghetata cu cacao, vanilie si capsuniPostat de gaby_d in Dulciuri Si pentru ca popsicles au avut succes la puii mei, m-am gandit sa le fac toata vara :)), dupa diferite retete, forme, arome si culori. Inapoi la reteta |
.
))
)))
Super buna Gabytza ! Am papat tot tot...Minunata ! Cand mai faci ?
imi place mult de tot
sidy, cand se termina
)
))))
nu mai ai...da tu cand ai?
atunci cand o fac
))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|