Prăjitură ciocolatoasă – MulticookerPostat de madi_marin in Prajituri Întrebare : ce pregătim bun azi? Răspunsul : evident ceva cu ciocolată! :)) Aşa că m-am conformat şi am ales dintre reţetele propuse, pe ciocolatoasa Dyei. Am schimbat un pic cantităţile şi ingredientele conform cerinţelor. E un deliciu servită cu îngheţată! Inapoi la reteta |
Ador ciocolata!
Apetisant rau
Minunata prezentare!

ma gandeam ca poate mai gasesc si pe altii care ar manca asa ceva la ora asta, nu numai eu...
multumesc mult pentru apreciere!
Multumesc pentru inspiratie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|