Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
si am gasit si o branza de vaci foarte dulce si cremoasa la piata,de obicei gasesc cam greu sa-mi fie pe plac
)))))))
da' ce ...comentarii!!!!
si ca seamana cu a ta
cum de tocmai noi am lipsit de la o asa bunaciune?
.........................
ca lipsiti de la bunaciune,treaca-mearga
ne ramane noua mai mult,dar sa lipsiti de la o dezbatere atat de interesanta,nu va caracterizeaza deloc
tare buna a mai fost
si sa lipsesti de la bunaciune de comentarii
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|