Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
nu-i corect
sssssstttt....nu mai zic nimicuta
acum chiar ca fug si va pup pe toate de noapte dulce
sper sa visati frumos
vise interesante si realizabile
da' io nu ma pricep la spalat
daca-i vorba de imaginatie e cu totul altceva
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|