Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
esti de belea
si masina mea e albastra...iar tipul e
cred ca-i face si tratament cu ceara
zici c-a vazut Klaus? cred ca nu te mai lasa pe site
Heiss,heiss baby
gravvvvvvvvvv...cheama-ti barbatul ca esti incinsa cred si trebuiesti racorita
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|