Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
si una si alta cred
asa ca ....sigur vreau bilute
e foarte meticulos baiatu'
stiu ce-s blonda,dar am scuza....am lipsit cam mult de pe aici
trebuie sa gasim alt motiv
cine stie cum erai imbracata sau cum il priveai
nu mai zic nimic
mi-au dat lacrimile de ras
greu v-am adunat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|