Prajitura cu biscuiti, mere, crema de vanilie si nuci
Postat de deyutzky in Prajituri 5 Aug 2014 | 26282 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 05.08.2014, 07:01
Arată ca o prăjitură a copilăriei mele. Super!
la 05.08.2014, 08:46
Radipa si buna!
la 05.08.2014, 08:51
Minunata!
la 05.08.2014, 08:59
cat de bogata est prajiturica
la 05.08.2014, 10:27
minunata
la 05.08.2014, 11:07
rapida si usoara!yamyy
la 05.08.2014, 20:56
Foarte buna!
la 07.08.2014, 19:34
pt ca am gustat, va garantez ca este super buna
COMENTEAZA