Prajitura cu branza si crema de oua
Postat de andaoana in Prajituri 2 Iun 2014 | 3443 vizualizari
Este o prajitura delicioasa , reteta a fost publicata de Corina ( un bucataras foarte drag mie ) si eu am facut-o de ceva timp .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 02.06.2014, 12:34
Ce buna trebuie sa fie!

la 02.06.2014, 12:35
Tare buna !

la 02.06.2014, 12:45
Foarte buna! 
la 02.06.2014, 12:58
Aş încerca vreo două porţii.
la 02.06.2014, 12:59
Cu branzica e tare gustoasa !!!
la 02.06.2014, 13:03
va multumesc dragilor
la 02.06.2014, 13:03
Padre cu mare drag
la 02.06.2014, 13:03
Delia , sa stii ca este foarte buna
la 02.06.2014, 14:00
Super!
la 02.06.2014, 14:50
va multumesc
la 02.06.2014, 15:26
o bunatate cu branza!
COMENTEAZA