Prajitura cu cafea
Postat de andaoana in Prajituri 4 Iun 2014 | 8210 vizualizari
Este o prajiturica foarte gustoasa, dar nerecomandata copiilor si celor carora nu le place cafeau.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 04.06.2014, 09:40
Buna!
la 04.06.2014, 09:58
Delicioasa!

la 04.06.2014, 10:02
e buna ca te trezeste daca e cu cafea !
la 04.06.2014, 10:34
O bunatate!!
la 04.06.2014, 10:53
Cu cafea si pentru cafea 
la 04.06.2014, 11:56
vai ce imi place!!!
la 04.06.2014, 17:11
Arata minunat!
la 04.06.2014, 19:12
Ce imi place
la 05.06.2014, 08:46
Mariana multumesc
la 05.06.2014, 08:46
Cris multumesc
COMENTEAZA