Prajitura cu cafea, visine si bezea
Postat de pusikmea in Prajituri 26 Iun 2010 | 7814 vizualizari
ideea mi-a venit uitandu-ma la prajitura lui julie.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 26.06.2010, 18:27
prima sunt danutza mea!!



la 26.06.2010, 18:28
ce ziceai de prajitura mea,k nici a ta nu e mai prejos
arat minunat


la 26.06.2010, 18:29
nu a iesit asa cum mi-o imaginasem
...dar mere si asa acu ce sa mai zic si eu
la 26.06.2010, 18:34
a iesit f bine,nu stiu ce nu-ti place
nu fii suparata,ai sa vezi ca imediat ramai fara
la 26.06.2010, 18:42
Arata foarte bine! 


la 26.06.2010, 18:42
Pusik daca ne dai la fiecare cate o portie,vei ramane imediat fara ea.Asa ca nu fii suparata.O papam noi toata

la 26.06.2010, 18:45
corina ms frumos
la 26.06.2010, 18:46
laly, va dau cu siguranta, am mai bagat-o un pic la cuptor, am impresia ca nu am lasat-o cat trebuie la cuptor ca in mijloc nu e prea facuta
la 26.06.2010, 19:34
imi place cu visine,cafea suna bine
la 26.06.2010, 20:24
Ce bunatate ai facut tu acolo
la 26.06.2010, 20:27
rocsi, suna, dar arata naspa
ms oricum
la 26.06.2010, 20:27
anuco ms, dar sunt tare suparata, ca n-a iesit bine deloc.....
la 26.06.2010, 20:35
ce bine arata ce zici danuta ca nu e bine?e super buna


la 26.06.2010, 20:48
nadina, buna este, dar nu-mi place cum a iesit la infatisare 

COMENTEAZA