Prajitura cu cafea, visine si bezea

Postat de pusikmea in Prajituri
26 Iun 2010 | 7814 vizualizari

ideea mi-a venit uitandu-ma la prajitura lui julie.

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 26.06.2010, 18:27
prima sunt danutza mea!!
la 26.06.2010, 18:28
ce ziceai de prajitura mea,k nici a ta nu e mai prejosarat minunat
la 26.06.2010, 18:28
la 26.06.2010, 18:29
nu a iesit asa cum mi-o imaginasem ...dar mere si asa acu ce sa mai zic si eu
la 26.06.2010, 18:34
a iesit f bine,nu stiu ce nu-ti placenu fii suparata,ai sa vezi ca imediat ramai fara
la 26.06.2010, 18:42
Arata foarte bine!
la 26.06.2010, 18:42
Pusik daca ne dai la fiecare cate o portie,vei ramane imediat fara ea.Asa ca nu fii suparata.O papam noi toata
la 26.06.2010, 18:45
corina ms frumos
la 26.06.2010, 18:46
laly, va dau cu siguranta, am mai bagat-o un pic la cuptor, am impresia ca nu am lasat-o cat trebuie la cuptor ca in mijloc nu e prea facuta
la 26.06.2010, 19:34
imi place cu visine,cafea suna bine
la 26.06.2010, 20:24
Ce bunatate ai facut tu acolo
la 26.06.2010, 20:27
rocsi, suna, dar arata naspa ms oricum
la 26.06.2010, 20:27
anuco ms, dar sunt tare suparata, ca n-a iesit bine deloc.....
la 26.06.2010, 20:35
ce bine arata ce zici danuta ca nu e bine?e super buna
la 26.06.2010, 20:48
nadina, buna este, dar nu-mi place cum a iesit la infatisare

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or