Prajitura cu capsuniPostat de mirela0911 in Prajituri Pt ca am primit forma de ursulet din silicon, fiul meu m-a pus la treaba. Vroia sa-i fac prajitura Barni de parca le stiu eu reteta. Am combinat ingrediente ce mi-au trecut prin cap si zic eu ca a iesit tare buna. Cel putin lui fii-miu i-a placut tare mult. Inapoi la reteta |
asa a si fost
tare buna-i
promit ca data viitoare dau
cum sa nu ne placa daca e tare buna
multumesc
Lau
vreau si eu
vreau si eu
cand mai fac va dau, ca acu' nu a mai lasat nimic in tava fii-miu
si ce bine merge cu iaurtul tau
cum am mai spus, data viitoare
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|