Prajitura cu crema de cacao si nuci
Postat de miremirc in Prajituri 23 Feb 2012 | 32385 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 24.02.2012, 05:29
ce bine era daca primeam si eu la cafea o bucatica!
la 24.02.2012, 06:56
arata super. A mai ramas ceva
la 24.02.2012, 07:58
servesc o feliuta
la 24.02.2012, 08:12
la 24.02.2012, 08:58
Delicios!
la 24.02.2012, 08:58
Arata fff bine! m-ar interesa si prajitura care este in poza ce te reprezinta !
la 24.02.2012, 09:05
un deliciu
la 24.02.2012, 09:34
Mirela, nu trebuia trecuta si niste cacao la ingredientele pentru crema?
Prajitura e super! Deja mi se invart rotitele pentru prajitura de week-end.
la 24.02.2012, 09:48
Miha
da' tu n-ai voie in weekend,atunci e randul meu
la 24.02.2012, 09:52
Dia, nu-ti bate capul... ca ajunge aici peste fro luna...
la 24.02.2012, 10:37
Mmmmmmmmmmmmmm , idem Miha
PS Imi place obs. ta Miha , asta inseamna ca se citesc retetele
am facut io ieri o saracie de praji , si la crema lipsea ceva , pe moment n-am realizat (am fost cam tampa , de la o glicemie crescuta
) si a esuat precum o cetacee (oare asta-i femininul de la cetaceu ?)
la 24.02.2012, 11:07
Am vazut-o si pe blog..super prajitura!!
la 24.02.2012, 11:46
Mersi Miha de atentionare ...
la 24.02.2012, 14:06
COMENTEAZA