Prajitura cu gem si visine

Postat de ela in Prajituri
4 Ian 2013 | 12477 vizualizari

o alta prajitura neaspectuoasa dar buna

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 04.01.2013, 12:54
Buna! imi plac prajiturile cu fructe!
la 04.01.2013, 12:56
la 04.01.2013, 13:06
la 04.01.2013, 13:07
la 04.01.2013, 13:11
foarte buna
la 04.01.2013, 13:21
Dia,buna dar urata ,am dat-o in bara cu aspectul la ultimele prajituri ,mai am una din seria urate dar bune si gata
la 04.01.2013, 13:30
Ela,de aspect nici eu n-am fost foarte incantata in ultima vreme,important e ca s-au mancat si asa "urate" ))))))))
la 04.01.2013, 13:36
tot pe fuga,nu am avut timp de aspect,am mai si gresit eu grabindu-ma..
la 04.01.2013, 15:26
Buna rau, urata asta Daca nu-ti place, fa-i "vant" la noi
la 04.01.2013, 16:17
Ce dacă zici tu că e urâtă, important e să fie bună. Şi cred că este
la 04.01.2013, 17:33
place
la 04.01.2013, 19:03
Ma dar tu la toate le zici neaspectoase????Minti ..Foarte buna
la 07.01.2013, 13:19
Nu mi se pare neaspectuoasa, am vazut unele chiar disgratioase, a ta e superba, esti un pic prea modesta. Mai vreau astfel de prajituri!
la 07.01.2013, 18:35
la 07.01.2013, 19:49
bunaaa!!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or