Prajitura cu merePostat de Ina in Prajituri Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :)))) Inapoi la reteta |
Sanatate,fericire si tot ce-ti doresti

))))
Miuta
Mena
Gaby
Sa fii iubita si fericita toata viata
si iertare de intarziere
Multumesc din suflet!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|