Prajitura cu merePostat de Ina in Prajituri Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :)))) Inapoi la reteta |
iti doresc sa traiesti mult si frumos,in pace si iubire cu Costel
Mi-am sters data nasterii de pe site , dar n-am scapat
Ma bucur ca nu m-ati uitat si va multumesc din suflet pentru frumoasele cuvinte lasate aici.
Sa fii fericita si sa te iubeasca Costel toata viata
Stii ce mi-a venit in minte? Salata ta de fasole verde pe care o votam cu spor cam acum un an
Miti'
Nu-mi aduce aminte....
Cate injuraturi am luat eu atunci.....
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|