Prajitura cu nuca si cafea
Postat de Sidy in Prajituri 18 Apr 2013 | 9732 vizualizari
Aceasta reteta de prijitura o am din caietul cu bunatati al mamei mele. Va asigur ca este delicioasa si fina.
Nu suntem noi adeptii cremelor cu unt dar aceasta e ceva deosebit...in combinatie cu cafeaua , are un gust excelent.
Este o prajitura aromata, pe care o poti pregati in zilele de weekend sau ori de cate ori vrei sa-ti impresionezi invitatii.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 18.04.2013, 07:39
imi place...
la 18.04.2013, 07:44
Foarte buna Sidy!
la 18.04.2013, 07:54
Place
la 18.04.2013, 07:59
la 18.04.2013, 07:59
Bunaaa, ce ar merge la cafeluta!!!
la 18.04.2013, 08:08
Nu mă prea omor eu cu nuca, dar ce e bun, e bun.
la 18.04.2013, 08:38
foarte buna trebuie sa fie
la 18.04.2013, 09:28
Din ciclul "bunatati cu nuca"
la 18.04.2013, 09:46
ce bunatate
la 18.04.2013, 10:36
gata m-ai convins
am trecut-o la favorite iar cand o fac dau alarma
ca tare buna trebuie sa fie!!
la 18.04.2013, 11:12
Mmmmm prea delicioasa...vreau neaparat o bucatica
la 22.04.2013, 11:24
buna, buna prajitura
la 25.04.2013, 10:04
delicioasa
la 25.04.2013, 11:45
la multi ani
COMENTEAZA