Prajitura cu nuca si ciocolataPostat de Constelatialeu in Prajituri Am rasfoit si eu niste carticele ca de aia le-am cumparat,sa mai arunc un ochi in ele si am facut o chestie cu ciocolata,nuca si frisca.N-a iesit perfectiunea intruchipata,dar e tare gustoasa...... Inapoi la reteta |
si e scumpa ...era o batanica cu o galeata cu nuci in piata ...m-am invartit de 3 ori pe langa ea si tot n-am cumparat ...acum ma oftic
na bravo!
Vreau o felie.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|