Prajitura cu portocalePostat de luminita20_2006 in Prajituri
Inapoi la reteta
|
ce frumoasaaaaaaaaaaaa-i
... oare de ce-a trebuit sa fie portocala portocalie , sau de ce unii romani si-au luat drept semn , aceasta culoare minunata ?!? ptr ei si negrul este muuult prea frumos
ce superb arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|