Prajitura frageda cu merePostat de Bunica in Prajituri Prajitura frageda cu mere o recomand pentru perioadele de post si nu numai. Este delicioasa! Va rog, nu ziceti .............cah, e cu margarina! Nimic din ce nu e in exces, nu face rau! Mulțumesc Ina pentru retetă si implicit altui bucătaraș drag.;) Inapoi la reteta |
Ne arati si nu ne dai si noua macar o bucatica, o farmitura, ceva




ce bunatate

, dau o cafea
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|