Prajitura racoritoare cu ricotta si litchi
Postat de Valclaudia in Prajituri 4 Sep 2015 | 4063 vizualizari
Nu e prea aspectuasa dar va asigur ca e un desert racoritor pentru acest inceput de toamna calda....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 04.09.2015, 18:53
Greu pentru mine de făcut, uşor de mâncat, mai ales că-i răcoritoare.
la 04.09.2015, 18:54
ce bunatate ne-ai adus!
la 04.09.2015, 18:54
Ce-mi place si mie fructul folosit ... prajitura cred ca e tare buna
la 04.09.2015, 18:54
Foarte faina si buna!
la 04.09.2015, 18:57
idee minunata
la 04.09.2015, 18:58
O bunatate!
la 04.09.2015, 19:27
buna, buna
la 04.09.2015, 19:50
Claudia rezerva-mi si mie un patratoi
la 04.09.2015, 19:56
Cred ca mi-ar ajunge cat ai acolo pe platou!
la 04.09.2015, 20:17
Ce m-as racori si eu cu 2-3 felii
la 04.09.2015, 20:22
la 04.09.2015, 20:26
Ce bine suna! 
la 04.09.2015, 20:54
COMENTEAZA