Prajitura Rudy- cu firmituriPostat de RuxyRux in Prajituri De ce i-am spus asa? Pentru ca am descoperit o varianta mai rapida a celebrei prajituri pe care o iubesc foarte mult...e mai mult decat delicioasa iar atunci cand o prepar la noi e mare sarbatoare...Rudy...cine o cunoaste o data nu o mai uita niciodata....multumesc inca o data Laurei Sava pentru ca pe blogul ei minunat am descoperit reteta...care apartine Monei...multumesc Mona draga mea si felicitari pentru reteta deosebit de buna pe care ai impartit-o cu noi.... http://mona-reteteculinare.blogspot.com/ Inapoi la reteta |
felicitari!
O firmitura si mieeeeeeeeeee
... pe cat mi se pare de simpla , pe-atat este de aspectuasa
imi cer scuze ca nu am stiut...e drept ca poate nu am citit mai jos unde Laura preciza si sursa...
iti multumesc de atentionare si multumesc pentru reteta si aprecieri...este favorita copiilor mei
Am modificat si in text ca sa fie lamurita problema si cu ocazia aceasta iti voi vizita si blogul ( de care nu stiam) si pe care sunt convinsa ca voi gasi si alte retete la fel de delicioase...te imbratisez
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|