Prajitura secuiasca

Postat de miremirc in Prajituri
13 Apr 2012 | 11982 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 13.04.2012, 22:39
Primul venit, primul servit!
la 13.04.2012, 22:45
Delicioasa!
la 13.04.2012, 23:09
buna buna
la 13.04.2012, 23:35
simona cred ca nu ai papat tot!
la 13.04.2012, 23:54
mai ai si pentru mine
la 14.04.2012, 00:28
mmmm ce bine arataaaaa
la 14.04.2012, 01:30
am facut si eu azi prajitura asta. merci ca mi-ai adus aminte cat de mult imi place. pup
la 14.04.2012, 08:06
Așa da!...am făcut și eu acum vreo 2 săptămâni dar nu mi-a ieșit așa frumoasă ca a ta!.... ...cei drept...am avut o făină super proastă (asta e ..încă mai testez produsele culinare chinezești ) iar marmelada mea în cuptor s-a topit ca ciocolată...și a ieșit o prăjitură secuiasca ”dezmembrată”...așa că data viitoare sigur o voi încerca pe a ta!! Succes în continuare la gătit...și Paște Fericit!
la 14.04.2012, 08:08
ce simpatica esti Ancutzo! cica "dezmembrata"))))

faina prajitura!

la 14.04.2012, 09:14
Sarbatori fericite !
la 14.04.2012, 10:06
la 14.04.2012, 10:49
place prajitura Sarbatori fericite!!
la 14.04.2012, 16:56
palce prajitura
la 14.04.2012, 17:17
buna
la 14.04.2012, 22:43
o bunatate....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or