Prajitura ,,Tavalita,,
Postat de madi_marin in Prajituri 9 Sep 2010 | 11899 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 10.09.2010, 09:31
nadina....serveste, te rog.....
multumesc pentru furcu....
la 10.09.2010, 09:32
jolygina....asa e...e buna buna....
la 10.09.2010, 09:36
julie....nu mai e mult pana la revelion.....
pana atunci insa , te rog sa servesti de la mine.....
la 10.09.2010, 10:28

pap si eu o bucatica!
la 10.09.2010, 13:40
corina.....serveste....
la 10.09.2010, 22:19
pot spune ''o tavaleala'' grozava!


la 10.09.2010, 23:13
Foarte frumos le-ai ornat!Si eu le fac tot timpul de Sarbatori !
la 11.09.2010, 09:23
Teo....
....multumesc.....
la 11.09.2010, 09:24
mimmi....multumesc....
COMENTEAZA