Prajitura ,,Tavalita,,Postat de madi_marin in Prajituri
Inapoi la reteta
|


imi place...am facut si eu ceva asemanator


le-am aranjat asa....un pic ....sa dea bine in poza....




ce frumoase sunt, iaaaaaaa sa fac si eu in weekend 
.................





si uiet am lasat furcile


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|