Primul meu''bulion'' de casaPostat de antici_gabytza in Bulion
Inapoi la reteta
|
Intentia conteaza !
Daca puneai gogosar sau ardei capia avea o culoare rosie ca focul si.....fiert mai mult ,nu trebuie sa mai pui conservant
Eu fac de ani de zile fara conservant....il fac in septembrie si am pana in mai-iunie
esti tare harnica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|