Pui cu lapte si stafide

Postat de CookieMonster in Pui
1 Oct 2013 | 4360 vizualizari

Ca sa nu ma plictisesc in bucatatarie mai facem cateva experimente :D

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 01.10.2013, 20:23
la 01.10.2013, 20:31
Chestiile astea ''simandicoase'' nu prea ma prind,dar nu contest ca nu pot fi gustoase,la urma urmei gusturile nu se discuta...
la 01.10.2013, 20:35
Imi plc mancarurile dulci
la 01.10.2013, 20:49
ce reteta interesanta :-b d
la 01.10.2013, 20:56
Super combinatia
la 01.10.2013, 20:57
suna bine
la 01.10.2013, 20:58
Motan multumesc
la 01.10.2013, 21:00
Cleme sa stii ca nu este dulce, eu am folosit stafide negre, numai bune pentru ca eu nu mananc dulce
la 01.10.2013, 21:00
Bunica
la 01.10.2013, 21:01
Dia, Rocsi, Ela va multumesc mult si va invit la masa
la 01.10.2013, 21:27
la 01.10.2013, 21:32
cred ca-i tare buna mancarica!
la 01.10.2013, 21:47
Foarte interesant!
la 02.10.2013, 05:41
o reteta tare buna
la 02.10.2013, 07:13

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or