Pui cu legume si sos alb cu oregano
Postat de privatelaura in Pui 18 Noi 2012 | 7092 vizualizari
Ceva rapid si gustos pentru teroristii mei. Sper sa va placa si voua!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 18.11.2012, 11:22
ce bine arata hmmmmm o bunatate
la 18.11.2012, 11:23
Imi iau o portie pentru pranz...
la 18.11.2012, 11:26
Foarte bun
la 18.11.2012, 11:36
Bun bun!
la 18.11.2012, 11:46
Gustos si aratos
la 18.11.2012, 12:04
imi place place place
la 18.11.2012, 12:13
Arată bine, sunt convins de gustul bun şi aş gusta un pic. Sigur mă opresc însă la prazul meu cu măsline
la 18.11.2012, 12:55
ce bunatate!
la 18.11.2012, 13:26
pot sa fiu si eu teroristul tau???
sper ca nu vede Padre ce am scris 
la 18.11.2012, 13:27
va multumesc tuturor
la 18.11.2012, 13:28
Parinte, mi-ati facut o pofta de praz cu masline
la 18.11.2012, 13:29
Dia
COMENTEAZA